Loading...

About us

Home / About us

Nasz zespół

Specjalizujemy się w produkcji filmowej

Świadczymy pełen zakres usług związanych z produkcją filmową. Od wielu lat nagrywamy spoty reklamowe, filmy korporacyjne i wiele innych. Nasze filmy łączą doskonałą sferę wizualną z oryginalną muzyką, a połączenie tych dwóch elementów zawsze skutkuje jasnym przekazem, który trafia do widzów. Specjalizujemy się w produkcji filmów korporacyjnych, instruktażowych, szkoleniowych, filmów promocyjnych, spotów reklamowych, billboardów sponsorskich, animacji reklamowych i wielu innych. Jesteśmy częścią firmy VCV Systems. Istniejemy na rynku od 2009 roku iz każdym rokiem oferujemy coraz szerszy zakres usług produkcyjnych opartych na nowoczesnych rozwiązaniach wideo. Rocznie realizujemy ponad 200 projektów dla klientów z różnych branż.

 

Mistrzowie produkcji wideo

Dzielimy się doświadczeniem i pasją, a każdego dnia pobudzamy naszą kreatywność do realizacji zleceń, które doskonale odzwierciedlają potrzeby naszych klientów. Pracują dla nas absolwenci najlepszych uczelni związanych z produkcją wideo: Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Leona Schillera w Łodzi; Warszawska Szkoła Filmowa; Katedra Radia i Telewizji K Kieślowski na Uniwersytecie Śląskim. Przy rozbudowanych projektach współpracujemy z operatorami, reżyserami, kierownikami produkcji, dźwiękowcami, gafferami, grafikami i animatorami, charakteryzatorami, scenografami, filmowcami i aktorami. Oprócz produkcji wideo wykonujemy animacje. Posiadamy własne studio postprodukcyjne i graficzne, w którym nad projektami naszych klientów pracują doświadczeni projektanci, graficy, koloryści i animatorzy.

 

Firmy promocyjne dla każdej branży

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe. Pracujemy z obrazem, dźwiękiem i słowem. Łącząc te trzy elementy, dajemy klientowi gotowy produkt. Zawsze efektem naszej pracy są doskonałe produkcje filmowe dostosowane do potrzeb klienta.
Grupa ekspertów

Zbudowaliśmy grono ekspertów z różnych dziedzin związanych z produkcją filmową i marketingiem. Specjaliści od rozwiązań audiowizualnych realizują dla nas projekty najwyższej jakości. Dzięki osiągnięciu synergii i wymienności możemy realizować produkcje dla klientów z różnych branż. Jesteśmy elastyczni i jeszcze lepiej dopasowujemy rozwiązania do założeń. Przy każdym projekcie tworzymy grupę specjalistów, którzy będą najlepiej dopasowani do potrzeb klienta. Pracują dla nas: reżyserzy, scenarzyści, producenci, operatorzy, charakteryzatorzy, aktorzy, zespoły kreatywne, realizatorzy dźwięku, scenografowie, animatorzy, wykładowcy, kierownicy projektów i inni profesjonaliści związani z branżą filmową, animacją i marketingiem. Nieustannie się rozwijamy, a nasz zespół pracowników stale się powiększa.

Dołącz do nas!

 

Klaster wideo

Grupa ekspertów z każdego z kluczowych obszarów wdrażania najwyższej klasy produktów audiowizualnych. W jej skład wchodzą najlepsi eksperci w swojej branży, którzy dzięki koordynacji BeeProduction mogą tworzyć znacznie bardziej złożone i ciekawe projekty niż w pojedynkę. To także grupa ekspertów, którzy są w stanie doradzić klientom, co jest dla nich najlepsze.

[/wiersz_vc]